Çarşamba, 19 Aralık 2012 17:26

GENEL KURUL TOPLANTISI

Yazan 
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Değerli Arkadaşlarım, 16.12.2012 Tarihinde Ankara'da yapılan Genel Kurula İzmir gurubu olarak üç arkadaş katılım sağladık. Öncelikle bu genel kurul toplantısını düzenleyen başta Mehmet Hayta arkadaşımız olmak üzere tüm Ankara gurubu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Toplantının bize yakışır şekilde devamını sağlayan Divan Heyeti arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür etme gereğini duyuyorum. İnanaın arkadaşlar toplantıdan sonra " İyi ki geldik ", " İyi ki böyle bir derneğe üye olduk " sözlerini sık sık sarfettik. Dönüşümüzde kat ettiğimiz 650 km lik yol toplantının bize verdiği şevk ve heyecanla çok çabuk geçti ve yorgunluk hissetmedik. Hoş dönüşte aracı 2/3 oranında Selami Kardeşim kullandı ama takviye almadan bizi İzmir'e getirdiğine göre O da yorulmamıştır.

Genel Kurulda teklif edilen her husus hakikaten değerlendirilmesi gereken konular. Ama özellikle Mustafa Çinkılıç'ın tekliflerinin bir kere daha web sitemizden kendi kalemi ile dile getirilmesini istiyorum. Kendisine tekrar buradan teşekkür ediyor ve özellikle Avrupa Birliği fon kaynaklarından istifade etmemiz hususunda aydınlatıcı açıklamalarını bekliyorum. Bu konuda beni yönlendirirse ben gerekli araştırma yapma görevini üstlenebilirim. Selam saygılar.

Okunma 1155 defa Son Düzenlenme Cumartesi, 05 Ocak 2013 09:19
MUSTAFA MENGÜBAŞ

Eposta Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Yorum eklemek için giriş yapın
Buradasınız: Ana Sayfa FORUM GENEL KURUL TOPLANTISI