Pazar, 25 Kasım 2012 09:49

Tebrik

Yazan 
Öğeyi Oyla
(2 oy)

Sevgili arkadaşlarım ,

Olmazdı , olurdu , olduydu derken , hepimizin 1970 ' lerden beri devam eden kardeşlik bağını devam ettireceğimiz  yardımlaşma derneğimizi , bazı arkadaşlarımızın fiili emeğiyle , bazı arkadaşlarımızın da fikir katkılarıyla kurduk.  Şimdi gene değerli arkadaşlarıızın katkılarıyla bir WEB sayfasına sahip olduk. Hepimiz biliyoruz ki ,  sınırlı imkanlar ile bir şeyler yaratmak çok zordur.  Bu nedenle bu sayfayı bizlere kazandıran arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. 

Sevgili arkadaşlarım , Belki hayallerimizi tam olarak gerçekleştiremedik . İçimizde biraz buruk . Kastetmek istediğim , üye sayımızın azlığı . Ama her zaman ki gibi , bardağın dolu tarafını görmeye çalışıyorum . Ya bu dernek hiç olmasaydı ...

Şimdi bize düşen görev derneğimize yeni arkadaşlarımızın katılmalarını sağlamaktır. Çağımızın modası "küslüğü"  yıkalım . Bunun yerine  "dayanışmacı" ruhunu geliştirelim. Ulaşabildiğimiz arkadaşlarımızı , derneğimize üye olmaya davet edelim.  Eminim , biz bunu da başarırız. 

Hepinize sağlıklı , huzurlu , mutluluk dolu bir hafta sonu diliyorum.

Sertaç SÜALP

Okunma 17754 defa Son Düzenlenme Salı, 27 Kasım 2012 00:46
Sertaç Süalp

Eposta Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

1 yorum

• Yorum Linki İsmail Erkan Cuma, 07 Aralık 2012 00:24 yazan İsmail Erkan

Sevgili başkan, kardeşlerim,
    Ellerinize sağlık, şimdi sıra çeşitli nedenlerle, ki bence en büyük oranlı neden tembellik, üye olmakta ihmali olan arkadaşları, derneğe gelmeye ikna etmeye geldi.
    Bunun için her vesileyi fırsat sayıp, elimizde kayıt formları, nazımızı çekip, bizi kıramayacakları , kayıt için imzalarını almamız gerekiyor. Üşenmeyeceğiz, gerekirse onun yerine bilgilerini, anketçi gibi yazacağız.
    Bu gurur yapıp ''isteyen gelsinden'' öte bir şey, hassasiyet göstereceğinizi umar, saygılar sunarım.

Yorum eklemek için giriş yapın
Buradasınız: Ana Sayfa FORUM Tebrik