Forum

Forum (8)

Bu Alana Üyelerimiz Yazı. Makale Ve Yorum Ekleye Bilirler

Cumartesi, 05 Ocak 2013 23:33

OLAĞAN GENEL KURUL VİDEOLARI

Yazan
Öğeyi Oyla
(2 oy)

Çarşamba, 19 Aralık 2012 17:26

GENEL KURUL TOPLANTISI

Yazan
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Değerli Arkadaşlarım, 16.12.2012 Tarihinde Ankara'da yapılan Genel Kurula İzmir gurubu olarak üç arkadaş katılım sağladık. Öncelikle bu genel kurul toplantısını düzenleyen başta Mehmet Hayta arkadaşımız olmak üzere tüm Ankara gurubu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Toplantının bize yakışır şekilde devamını sağlayan Divan Heyeti arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür etme gereğini duyuyorum. İnanaın arkadaşlar toplantıdan sonra " İyi ki geldik ", " İyi ki böyle bir derneğe üye olduk " sözlerini sık sık sarfettik. Dönüşümüzde kat ettiğimiz 650 km lik yol toplantının bize verdiği şevk ve heyecanla çok çabuk geçti ve yorgunluk hissetmedik. Hoş dönüşte aracı 2/3 oranında Selami Kardeşim kullandı ama takviye almadan bizi İzmir'e getirdiğine göre O da yorulmamıştır.

Genel Kurulda teklif edilen her husus hakikaten değerlendirilmesi gereken konular. Ama özellikle Mustafa Çinkılıç'ın tekliflerinin bir kere daha web sitemizden kendi kalemi ile dile getirilmesini istiyorum. Kendisine tekrar buradan teşekkür ediyor ve özellikle Avrupa Birliği fon kaynaklarından istifade etmemiz hususunda aydınlatıcı açıklamalarını bekliyorum. Bu konuda beni yönlendirirse ben gerekli araştırma yapma görevini üstlenebilirim. Selam saygılar.

Çarşamba, 12 Aralık 2012 11:43

Kutlama

Yazan
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Değerli arkadaşlar. Derneğimiz ve web sayfamız hayırlı olsun. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyor, hepinize sevgilerimi gönderiyorum. Sağlıkla kalın.

Çarşamba, 05 Aralık 2012 21:23

Üye Bilgilerini Güncelleme

Yazan
Öğeyi Oyla
(3 oy)

1- Web üyelik bilgilerini düzenlemek için üst yatay menüden Profil tıklanır.  Karşımıza gelen profil sayfasında üst kısımında Düzenle seçeneğine tıklanarak  resminizi düzenleyin seçilir açılan menüden hazır resimlerden seçe bileceğiniz gibi bilgisayrda yüklü olan her hangi bir resminizi Dosya Seç butonuna tılayarak resminizin bilgisayardaki yerini gösteriniz daha sonra Yükle butonuna tıklayınız resminizin yüklenmesi için web sayfası yönetimi resmi onayladıktan sonra resminiz sayfada görünecektir.

2- sağ menüde yer alan profil menüsünden sayfam seçeneğine tıklanır. Kullanıcı Resminizi,  İletişim bilgilerinizi yada şifrenizi değiştirmek için sağ profil menüsünden Hesabım seçeneğini seçiniz Kişisel Detaylar kısmında Kullanıcı Resmi (avatar),   Dosya Seç butonuna tılayarak resminizin bilgisayardaki yerini gösteriniz daha sonra Yükle butonuna tıklayınızgerekli ayarlamaları yaptıktan sonra Kaydet butonuna basınız. 

 

Cuma, 30 Kasım 2012 19:16

Web sayfası Kullanım Klavuzu

Yazan
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Web Sayfamıza Üyelik

Web sayfamıza üyelik işlemleri sadece HARBİYE 80 YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ üyeleri içindir. 

1- Dernek Üyelerimiz için web sayfası üyelik başvurusu.

Ana sayfada sağ yan menüde Üye Girişi menüsünden Yeni hesap oluştur  tıklayın. Üyelik Formu'nu tüm bilgilerinizi güncel şekliyle doldurunuz.. E-posta adresinize otomatik olarak gönderilen üyelik kabul mesajı ile üyeliğinizi aktifleştiriniz.  Web sayfası yönetisi tarafından üyelik başvurunuz incelenerek  onaylandıktan sonra web sayfamızı üye girişi yaparak kullanabilirsiniz.

2-Üye Girişi

Ana sayfada sağ yan menüde Üye Girişi menüsünden Kullanıcı adınızı ve Şifrenizi girerek web sayfamıza giriş yapılır.

3- Forum Sayfasına Yazı Ekleme.

Üye girişi yapıldıktan sonra sistem üyemizi direk olarak Forum sayfasına yönlendirir. Forum sayfamız tüm üyelerimizin düşüncelerini paylaşa bileceği bir alandır. Form sayfamıza yazı eklemek için Ana sayfada sağ yan menüde kulanıcı menüsünden kullanıcı resminin altında yer alan Yeni öğe ekle 'ye tıklayın yada açılan Forum sayfasında üst kısımda yer alan

 Bu kategoriye yeni öğe ekle    Butonuna tıklayın.

Açılan pencere yazılarınızı ekleye bilmeniz için bir metin editörü karşınıza çıkacaktır. Başlık kısmına yazınızın kısaca başlığını yazınız, hemen altından yayınlanacak olan Kategoriyi seçiniz, Kategori olarak Forum Kategorisi aktif olarak gözükecektir. forum kategorisini seçtikten sonra alt kısımda yer alan metin alanına yazınızı yaza bilirsiniz.. Yazınıza resim eklemek için metin editörünün üzerinde bulunan Resim menüsüne geliniz., ekleyeceğiniz resmin boyutlarının 800x600 piksel (küçük, orta boyut resim tercih ediniz) olmasına özen gösteriniz, Dosya Seç butonuna tıklayarak boyutlarını ayarladığınız resmi seçiniz. Resim Galerisi eklemek için Resim menüsünün yanında bulunan Resim Galerisi menüsüne geliniz, galeriye ekleyeceginiz resim boyutlarını uygun hale getirdikten sonra (800x600 piksel küçük, orta boyut), resimlerinizi ZİP Formatında Sıkıştırma Programları aracılığı ile bir zip arşiv dosyası haline getiriniz.( bilgisayarınızda yüklü olan winrar programı ile yapılabilmektedir. masa üstünde boş alana sağ tıklayarak açılan menüden Yeni seçeneği seçilir tekrar açılan menüden Wİnrar ZIP Arşivi seçenegini seçin masa üstüne Yeni WinRAR ZIP arşivi isimli dosyanın eklendiğini göreceksiniz boyutlarını ayarladığınız resimleri fare ile tutarak bu dosya üzerine bırakmanız yeterli olacaktır.)

 

Dosya Seç butonuna tıklayarak oluşturduğunuz galeri arşiv dosyasını seçiniz.

Tüm İşlemleriniz bittikten sonra pencerenin sağ üst kısmında yer alan kaydet butonuna basarak yazınızı kaydediniz. yazınız kayıt edilmiştir ancak sitede yayınlanması için web sayfası yöneticisi tarafından yazınız ve eğer varsa resimleriniz incelendikten sonra yönetici onayı ile yayınlanacaktır.

4- Yazılara Yorum Yazmak.

Üyelerimizin Forum alnında yazmış olduğu yazılara yada Sayfa yöneticisi tarafından yazılmış olan diğer yazılara görüş bildirmek için yazı metninin alt kısımında bulunan yorum alanını gerekli bilgileri doldurarak ve yorumunuzu yazarak Yorum Ekle Butonuna basınız. Yorumunuz sayfa yöneticisi tarafından değerlendirildikten sonra yayınlacaktır. 

İyi Vakit Geçirmeniz Dileğiyle...

 

 

 Tüm Üyelerimize Web Sayfamıza  Gösterdikleri İlgiden Dolayı Teşekkür Ederiz. 


HARBİYE 80 YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ

Copyright 2012 

Pazar, 25 Kasım 2012 09:49

Tebrik

Yazan
Öğeyi Oyla
(2 oy)

 

Sevgili arkadaşlarım ,

Olmazdı , olurdu , olduydu derken , hepimizin 1970 ' lerden beri devam eden kardeşlik bağını devam ettireceğimiz  yardımlaşma derneğimizi , bazı arkadaşlarımızın fiili emeğiyle , bazı arkadaşlarımızın da fikir katkılarıyla kurduk.  Şimdi gene değerli arkadaşlarıızın katkılarıyla bir WEB sayfasına sahip olduk. Hepimiz biliyoruz ki ,  sınırlı imkanlar ile bir şeyler yaratmak çok zordur.  Bu nedenle bu sayfayı bizlere kazandıran arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. 

Sevgili arkadaşlarım , Belki hayallerimizi tam olarak gerçekleştiremedik . İçimizde biraz buruk . Kastetmek istediğim , üye sayımızın azlığı . Ama her zaman ki gibi , bardağın dolu tarafını görmeye çalışıyorum . Ya bu dernek hiç olmasaydı ...

Şimdi bize düşen görev derneğimize yeni arkadaşlarımızın katılmalarını sağlamaktır. Çağımızın modası "küslüğü"  yıkalım . Bunun yerine  "dayanışmacı" ruhunu geliştirelim. Ulaşabildiğimiz arkadaşlarımızı , derneğimize üye olmaya davet edelim.  Eminim , biz bunu da başarırız. 

Hepinize sağlıklı , huzurlu , mutluluk dolu bir hafta sonu diliyorum.

Sertaç SÜALP

Salı, 20 Kasım 2012 17:41

TOPLANTI

Yazan
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

ÖNÜMÜZDEKİ HAFTALIK TOPLANTI  27 KASIM 2012  SAAT 1400 DA EDOK SOSYAL TESİSLERİNDE YAPILACAKTIR. 

Salı, 20 Kasım 2012 03:56

Web Sayfamıza Hoş Geldiniz

Yazan
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Web sayfamız hizmete açılmıştır.

Modern görünümü ile websayfamızda üyelerimiz Forum Alanına makale yaza bilir yorum bölümüleri ile yazılara yorum yazabilir.

profil sayfasından bilgilerini güncelleye bilir.Diğer üyeler ile arkadaşlık daveti göndererek arkadaşları kısmına eklye bilir.

Tüm Üyelerimize Hayırlı Olsun 

Buradasınız: Ana Sayfa FORUM