Pazartesi, 19 Kasım 2012 04:29

Üyelik Koşulları

Yazan 
Öğeyi Oyla
(2 oy)

HARBİYE 80 YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ üyesi olan herkes web sitemize üye olabilir. Web sitemize üye olmak için Yeni hesap oluştur butonuna tıklayarak Üyelik Formu'nu tüm bilgilerinizi güncel şekliyle doldurunuz.. E-posta adresinize otomatik olarak gönderilen üyelik kabul mesajı ile üyeliğinizi aktifleştiriniz. Web sayfası yönetisi tarafından üyelik başvurunuz incelenerek onaylandıktan sonra web sayfamızı üye girişi yaparak kullanabilirsiniz.

Kullanıcı ve Üyelerin Yükümlülükleri :

harbiye80.org.tr sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu kabul eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına veremez ve devredemez.

Üyeler tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar vb. içeriklerde; küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözler, kanuna aykırı içerikler kullanamaz, ve başkalarının kanuni, kişisel haklarına zarar verecek türde içerikleri web sayfasında yayınlayamaz. Üyeler Yazdıkları içeriklerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur, HARBİYE 80 YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ yönetimi üyelerimizin yayınladıkları içeriklerden(yazı,makale, video, müzik,resim vb.) sorumlu tutulamaz.

Üyeler siteye üye olup, sistemi kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer. HARBİYE 80 YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

Web sayfamızla ilgili düşüncelerinizi iletmek ve yardım almak için İletişim Mesünden bizlere ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

Tüm hakları HARBİYE 80 YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ'ne aittir. 

www.harbiye80.org.tr  

Copyright 2012

Okunma 30405 defa Son Düzenlenme Cuma, 30 Kasım 2012 19:36
Bu kategoriden diğerleri: EDOK BULUŞMA »
Yorum eklemek için giriş yapın
Buradasınız: Ana Sayfa